• slidebg1
  GUIDA JUAJ DREJT SUKSESIT
  Eksperience mbi 15 vjecare ne zhvillim aplikimesh
 • slidebg1
  NJE EKIP I DEDIKUAR
  Ekipi yne eshte i dedikuar ne nevojat dhe kerkesat e klienteve
  suksesi juaj, eshte dhe suksesi yne.
 • slidebg1
  Zgjidhje praktike per biznesin tuaj
  Ne minizojme distancen mes teknologjise dhe audiences tuaj

Zhvillime Programesh

Krijim dhe programim aplikimesh desktop dhe online sipas kerkesave te klienteve

Sherbime Interneti

Rregjistrime domainesh, mbajtje faqesh interneti, emaile e te tjera sherbime qe mundesojne pranine tuaj ne internet

Startup Eco Sistem

Lehtesojme individe qe te kene infrastrukturen e nevojshme per te krijuar nje startup te suksesshem.

Besojini eksperiences sone

ShqiperiaCom Shpk nje firme programimi me mbi 15 vjet eksperience ne tregun shqiptar.
Qellimi yne eshte te mbeshtesim klientet tane qe ata te kene mundesi te zhvillojne nje biznes te suksesshem e te sigurt.

Host.al

Vizioni yne

Gjithmone ne kerkim te se rese!
Zhvillim dhe pune kerkimore per te sjelle me te miren per klientet tane!

Udheheqes ne Inovacion

Aplikimet dhe zgjidhjet tona jane me inovativet dhe me praktiket ne treg

Zgjidhje sipas kerkeses

Zgjidhjet tona jane te pershtatura sipas kerkeses se klienteve dhe jo e kunderta.

Sherbim dhe Ndihmese Cilesore

Energjite tona jane ne ofrimin e sherbimi dhe ndihmese te vazhdueshme ndaj klienteve tane.

As we look ahead into the next century, leaders will be those who empower others.

- Bill Gates -

Sherbimet tona

Krijim dhe programim aplikimesh desktop dhe online sipas kerkesave te klienteve!

Sherbime Interneti

Partneri juaj ideal per prezenecen tuaj ne internet

 • Rregjistroni domaine domaine .al
 • Hostim web dhe emaile
 • Zhvillim aplikimesh web
 • Optimizim per makinat e kerkimit
 • Tregetia online

Zhvillim soft

Programim per aplikime desktop dhe web

 • Programim desktop (Java/.NET)
 • Programim per Mobile
 • Zgjidhje per Backend dhe Frontend
 • Prezantime Grafike

Startup Ecosystem

Deshironi nje startup te suksesshem!?

 • Coworking Space
 • Databaze e talenteve ne IT
 • Infrastrukture fillestare
 • Keshillim teknik dhe financiar
 • Networking

Lajmet e fundit

Albanian Talent Recruiting

HBTalent is looking for a Recruitment Manager

HBTalent - a spin-off of ShqiperiaCom sh.p.k. - offers headhunting services to help companies find the most talented, ambitious and determined individuals working in IT.

 • 02 Nentor 2016
Coworking Space and Cheap Office in Tirana

MyOffice'Al - Coworking Space in Tirana

Zyra te lira dhe hapesira pune moderne per freelancers dhe per kompani te reja (startups) ne Tirane

 • By Armand Brahaj
 • |
 • 24 Janar 2015
DATALHUB, a CKAN Alternative

DATALHUB - Nje aplikim web per administrimn e skedareve

DATALHUB, nje aplikim i instaluar tek Hub.data.al eshte projekti i fundit i firmes sone, per klientin AIS.

 • |
 • Tetor 2016

Na kontaktoni

Ju lutem perdorni adresen ne ane per te kontaktuar me ne